Приємний відгук від  мешканців

 

будинку пр. Григоренка 13б

 

 

 

изображение viber 2019-12-27 13-28-54

ТОВ «Новобудова» з метою поліпшення санітарно-технічного стану житлових будинків та прибудинкових територій у весняно-літній період        2019 року власними силами, а також із залученням підрядних організацій, виконано ремонт конструктивних елементів житлових будинків, ліквідовано просідання асфальтового покриття на прибудинкових територіях, замінено обладнання на дитячому майданчику.

Протягом 2018 року ремонтно – будівельною дільницею ТОВ «Новобудова» виконано поточний ремонт у, так би мовити, представницькій зоні житлових багатоквартирних будинків - тамбурах вхідних груп, вестибюлях та ліфтових холах перших поверхів.

         Колористичне рішення цієї зони виконано у поєднанні універсальних кольорів – біло – бежевій гамі.

         За своїм розташуванням та плануванням означені приміщення мають низький рівень інсоляції та незначну площу.

         Для візуального розширення простору та придання свіжості і світла, стелі та стіни приміщень оформлено у білому кольорі. Нижню частину стін оздоблено кахельною плиткою бежевого кольору, який розбавляє холодність білого та насичує простір легкою поволокою тепла та затишку. По межі плитки – декоративний фриз на декілька тонів темніше кольору плитки для надання колористичного акценту. Оздоблення підлоги (кахельна плитка) підібрано в колір стінової плитки.

          Внутрішні металеві двері тамбурів вхідних груп та дерев'яні двері ліфтових холів замінено на металопластикові білого кольору.

 

 

Житловий багатоквартирний будинок на вул. М. Драгоманова, 1-б

(Дарницький район міста Києва)

 

Житловий багатоквартирний будинок на вул. М. Драгоманова, 1-д

(Дарницький район міста Києва)

 

Житловий багатоквартирний будинок на вул. М. Драгоманова, 1-е

(Дарницький район міста Києва)

 

 

Житловий багатоквартирний будинок на бульв. Верховної Ради, 14-б

(Дніпровський район міста Києва)

 

 

 

Товариством у вересні 2018 року виконаний ремонт вхідних груп чотирьох під’їздів житлового будинку по вул. Княжий Затон, 11 (замінено тротуарні плити на ФЕМи).

 

У вересні-грудні 2018 року ремонтно-будівельною бригадою ТОВ «Новобудова» виконано оздоблювальні роботи перших поверхів житлових будинків по вул. Драгоманова, 1е, 1б, 1д із заміною двох внутрішніх дверей на металопластикові.

 

 

 

Заміна вхідних дверей житлового будинку по вул. Драгоманова, 31б

 

У 2018 році Товариством виконано ремонт вхідних груп житлових будинків по пр-ту Голосіївському, 30а, 30б, 30в з заміною плитки підлог пандусів та влаштуванням металевого накриття парапетів.

 

 

Влаштування майданчика для контейнерів ТПВ житлового буджинку по вул. Княжий Затон, 11

 

26 грудня 2018 року з залученням трьох пожежних автомобілів АЦ-2/40(3310)102, АЦ-40(433371)63Б-8-ДПРЧ, АЦ-2/40(3310)102-44-ДПРЧ з бойовим розрахунком кожен (командир, водій, 4 пожежних) проведено заняття на протипожежну тематику на території житлового будинку

по пр-ту голосіївському, 30а, 30б, 30в та у приміщеннях будинку із моделюванням ситуації спрацювання системи протипожежної сигналізації.

 

 

Шановні мешканці!

Доводимо до вашого відома, що розпорядженням КМДА  від 01.06.2018 року №937 (зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у м.Києві 07.06.2018.№ 128/1976) встановлено  тарифи та визначено структуру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,  які вводяться в дію з 01 липня 2018 року.

Пряме посиланням на розпорядження: ТУТ


Шановні мешканці!
Доводимо до вашого відома, що розпорядженням КМДА  від 01.06.2018 року №937 (зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у м.Києві 07.06.2018.№ 128/1976)                                        встановлено  тарифи та визначено структуру тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,  які вводяться в дію з 01 липня 2018 року                           

У 2018 році ТОВ «Новобудова» продовжує встановлення малих архітектурних форм на дитячих майданчиках, які знаходяться у господарському віданні Товариства. В межах програми – заміна ігрових елементів, які втратили свою експлуатаційну придатність або є морально застарілими.

          На прибудинковій території вул. Княжий Затон, 2/30 у попередньому було замінено МАФ на двох дитячих майданчиках.

 

 

У 2018 році на третьому майданчику, розташованому біля секції № 8 будинку, встановлено ігрові елементи для найменших наших мешканців.


 

На фото заміна МАФ на дитячих майданчиках будинків №№ 35, 35-а, 37 на вул. А. Ахматової. Ігрові елементи різноманітні: гірки – скати, гойдалки, балансири, каруселі, для задоволення і зацікавлення малечі. По периметру дитячих майданчиків встановлено декоративну огорожу для надання території завершеного вигляду.

 

Дочірні категорії