ШАНОВНИЙ ВЛАСНИКУ КВАРТИРИ!

У зв’язку з набуттям чинності Закону України від 14 травня 2015 року № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» мешканцям

необхідно самостійно визначити управителя будинку до 1 липня 2016року. В іншому випадку, управителя буде призначено органом місцевого самоврядування з числа діючих муніципальних керуючих компаній – міських ЖЕК.

Законом передбачено,що управитель — це фізична особа-підприємець або юридична особа — суб’єкт підприємницької діяльності, яка за договором із співвласниками забезпечує належне утримання та ремонт спільного майна багатоквартирного будинку і прибудинкової території, належні умови проживання і задоволення господарсько-побутових потреб.

Управління багатоквартирними будинками є предметом діяльності ТОВ «Новобудова».

В ТОВ «Новобудова» впроваджена і функціонує з 2006року система управління якістю. Система управління якістю стосовно комплексного обслуговування об’єктів (управління житлом та іншим нерухомим майном) відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2008, що підтверджено відповідними сертифікатами, виданими німецьким органом сертифікації – DQS та Національним агенством акредитації України. Відповідність діяльності ТОВ «Новобудова» вимогам стандарту ISO 9001:2008 щорічно підтверджується органом сертифікації «ПРИРОСТ -DQS Group» шляхом проведення наглядових аудитів.  

На даний час ТОВ «Новобудова» є виконавцем послуг з утримання Вашого будинку та прибудинкової території. Крім того, Товариство здійснює технічне забезпечення постачання комунальних послуг, а саме, холодної, гарячої води і теплової енергії, та електроенергії шляхом технічного обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж.

Для надання якісних послуг в ТОВ «Новобудова» організовано п’ять житлово – експлуатаційних дільниць, створено структурні інженерно – технічні підрозділи, в складі спеціалістів з багаторічним досвідом роботи за фахом, для обслуговування сучасного обладнання, яким оснащено будинки з підвищеним рівнем поверховості: індивідуальних теплових пунктів та газових котелень, насосних станцій, електрощитових, систем диспетчеризації, протипожежної автоматики та димовидалення, оповіщення про пожежу, установок пожежної сигналізації.

Працюють у цілодобовому режимі аварійно – ремонтні бригади, служба оперативно – диспетчерського зв’язку – центральна та локальні ОДС. В структурі ТОВ «Новобудова» є ремонтно – будівельна дільниця та електровимірювальна лабораторія. Товариство забезпечено власним автотранспортним парком, в тому числі, снігоприбиральною технікою.

Перевагами ТОВ «Новобудова» у якості управителя багатоквартирного будинку є наявність власних ресурсів для утримання будинку з прибудинковою територією та технічного обслуговування внутрішньобудинкових комунікаційних мереж і загальнобудинкового інженерного обладнання. Це позбавляє залежності від субпідрядних організацій, яких належить залучати до виконання певних робіт по обслуговуванню будинків на договірних умовах, і дозволяє контролювати та оперативно впливати на вирішення більшості господарсько – побутових питань.

   Позитивним фактором в роботі ТОВ «Новобудова» є спрямованість на тісну співпрацю з ініціативними групами співвласників будинків та окремими громадянами. Отримані таким чином зауваження та пропозицій є основою для визначення рівня задоволеності мешканців і корегування діяльності Товариства щодо якості обслуговування будинків.

      Дванадцятирічний досвід ТОВ «Новобудова» з утримання будинків сформував комплекс навиків, знань і умінь, необхідних для управління будинком на професійному рівні.

      ТОВ «Новобудова» з готовністю прийме на себе відповідальність управителя Вашого будинку в разі Вашої на те згоди і за Вашою підтримкою.     

    Просимо Вас прийняти участь в опитуванні стосовно визначення ТОВ «Новобудова» управителем житлового будинку, власником квартири в якому Ви є.

     Впевнені, що Ви приймете оптимальне рішення, яке є найбільш корисним для  подальшого обслуговування Вашого будинку.   

        Дякуємо за довіру та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

 З повагою, адміністрація ТОВ «Новобудова»