ТОВ «Новобудова» спеціалізується на управлінні та адмініструванні житлових багатоквартирних будинків.    Товариство виконує повний комплекс робіт для задоволення потреб мешканців у житлово – комунальних послугах, починаючи з прийому новобудов від будівельних організацій та введення в експлуатацію, з подальшим технічним обслуговуванням інженерних систем, обладнання та санітарним утриманням домоволодінь.

 Будівельна галузь постійно впроваджує новітні технології при будівництві житлових об’єктів. Новобудови обладнано складним інженерним оснащенням та системами. Обслуговування сучасних будинків потребує висококваліфікованих спеціалістів. Для  забезпечення належного технічного стану інженерних мереж, обладнання, будівельних конструкцій, надійної роботи комунікаційних систем Товариством залучаються найкращі фахівці, щорічно розробляються комплексні плани по підвищенню кваліфікації співробітників.    

 Обслуговування внутрішньобудинкових систем тепло-, водопостачання та дахових котелень у відповідності до нормативних технічних вимог і режимів функціонування виконують спеціалісти відділу інженерних мереж та обладнання ТОВ «Новобудова».     Будинки, що обслуговує організація, мають підвищений рівень поверховості. Для надійної роботи засобів протипожежної автоматики в будинках, з метою створення безпечних умов проживання, впровадження оперативних заходів пожежегасіння, в ТОВ «Новобудова»  організовано відділ обслуговування установок пожежної сигналізації, технічного обслуговування систем оповіщення та управління евакуації людей при пожежі.     

  На даний час загальна площа нерухомості, яка знаходиться в управлінні підприємства, складає 1,15 млн кв.м., це 63 багатоквартирних житлових будинків, що розташовані в різних районах м. Києва.        

 Для зручності мешканців створено п’ять житлово-експлуатаційних дільниць, які розміщено у безпосередній близькості до обслуговуваємих будинків. ТОВ «Новобудова» організовано у 2004р. «Новобудова» є дійсним членом Будівельної палати України з жовтня 2005 року. У ТОВ «Новобудова» з 2006 року, впроваджена і функціонує система управління якістю. Отримані два сертифікати відповідності діяльності ТОВ «Новобудова» вимогам міжнародного стандарту ISO 9001. Сертифікати видані:

-німецьким органом сертифікації - DQS;

-Національним агенством акредитації України.

Відповідність діяльності ТОВ «Новобудова» вимогам стандарту ISO 9001 щорічно підтверджується шляхом аудиторської перевірки органом сертифікації «ПРИРОСТ -DQS Group».  

Завдяки постійному вдосконаленню роботи, впровадженню соціально – економічних заходів,  підвищенню загальної культури обслуговування мешканців, займає належне місце серед досвідчених житлово-комунальних підприємств міста.    Мета роботи ТОВ «Новобудова» - бездоганне функціонування інженерного обладнання, ефективне використання енергетичних ресурсів, створення в будинках затишного, чистого середовища, комфортних умов проживання.