ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!!!

       

   Згідно змін, прийнятих Законом України від 10.04.2014року №1198-VII, з 01.07.2014року договори на послуги з гарячого та холодного водопостачання будуть укладатись споживачами безпосередньо з виконавцями означених послуг, а саме, з ПАТ «Київенерго» та ПАТ «АК «Київводоканал».

 

         Відповідно до ст. 28 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці. Комерційний облік витрат води за показаннями лічильників, термін чергової повірки яких сплинув, забороняється і здійснюється за показаннями загальнобудинкових приладів.     

        Квартирні лічильники  води є власністю споживача, тому їх повірка здійснюється ним за рахунок власних коштів. Міжповірочний інтервал  для квартирних лічильників води становить 3-4роки в залежності від типу  засобу.   

Періодичну повірку здійснюють наступні спеціалізовані організації:

- ДП «Укрметртестстандарт» - тел. (044) 331-39-76,

  м. Київ, вул. Метрологічна, 4;  

- ПАТ АК «Київводоканал» - тел. (044) 515-65-08, 277-21-72,

  м. Київ, вул. Електротехнічна, 16.

Щоб здійснити повірку лічильників необхідно виконати наступне:

- запросити представника житлово - експлуатаційної дільниці для зняття контрольних показників та  розпломбування лічильників;

-   повірити лічильники;

-  запросити представника житлово - експлуатаційної дільниці для опломбування повірених лічильників та взяття на абонентський облік.

Просимо у найкоротший термін виконати повірку лічильників води.

 

 

                                                                     З повагою:  адміністрація ТОВ «Новобудова»