Товариство з обмеженою відповідальністю «Новобудова» організовано у 2004 році.

ТОВ «Новобудова» спеціалізується на управлінні житлових багатоквартирних будинків, виконує повний комплекс робіт для задоволення потреб мешканців у послугах з утримання будинків та прибудинкових територій, в тому числі, здійснює технічний супровід постачання комунальних послуг шляхом обслуговування внутрішньобудинкових інженерних мереж холодного, гарячого водопостачання, теплопостачання та електропостачання.

Завдяки тривалій праці у сфері побутового обслуговування населення, сформованому комплексу навиків, знань і умінь щодо управління будинками на професійному рівні, ТОВ «Новобудова» займає належне місце серед досвідчених житлово-комунальних підприємств міста.

        Загальна площа нерухомості, яка знаходиться в управлінні Товариства - 946 тис. 786 кв.м. Це 49 багатоквартирних житлових будинків, (в тому числі 8276 квартири загальною площею 66 тис. 770 кв.м), які розташовані в різних районах міста Києва (Голосіївському, Дарницькому, Дніпровському, Печерському, Святошинському, Солом’янському, Шевченківському).

        Перевагами ТОВ «Новобудова» у якості управителя багатоквартирного будинку є наявність власних ресурсів для утримання будинків з прибудинковими територіями та технічного обслуговування внутрішньобудинкових комунікаційних мереж і загальнобудинкового інженерного обладнання. Це позбавляє залежності від субпідрядних організацій, яких належить залучати до виконання певних робіт по обслуговуванню будинків на договірних умовах, і дозволяє контролювати та оперативно впливати на вирішення більшості господарсько – побутових питань.

Будинки, що обслуговує ТОВ «Новобудова», мають підвищений рівень поверховості, обладнано складним інженерним оснащенням та системами, обслуговування яких потребує висококваліфікованих спеціалістів.

Для надійної роботи засобів протипожежної автоматики в будинках, з метою створення безпечних умов проживання, впровадження оперативних заходів пожежегасіння, в ТОВ «Новобудова» організовано відділ обслуговування установок пожежної сигналізації, технічного обслуговування систем оповіщення та управління евакуації людей при пожежі.

Утримання внутрішньобудинкових систем тепло-, водопостачання у відповідності до нормативних технічних вимог і режимів функціонування виконують спеціалісти відділу з обслуговування обладнання індивідуальних теплових пунктів (ІТП) та насосних станцій підвищення тиску холодної води (НС) ТОВ «Новобудова».

Працюють у цілодобовому режимі аварійно – ремонтні бригади, служба оперативно – диспетчерського зв’язку (ОДЗ). В структурі ТОВ «Новобудова» є ремонтно – будівельна дільниця. Товариство забезпечено власним автотранспортним парком, в тому числі, снігоприбиральною технікою.

В ТОВ «Новобудова» впроваджено Систему управління якістю, яка функціонує з 2006 року. Відповідність роботи ТОВ «Новобудова» вимогам стандарту ISO 9001 : 2015 «Системи управління якістю. Вимоги» за сферою діяльності: Комплексне обслуговування об’єктів, визнано відповідними сертифікатами, виданими німецьким органом сертифікації – DQS та Національним агенством акредитації України, які підтверджуються щорічно органом сертифікації систем менеджменту ТОВ «Міжгалузевий центр якості «ПРИРОСТ» шляхом проведення наглядових аудитів.